Mgr inż. Karolina Jeziorska- w klubie odpowiedzialna za zdrowe nawyki żywieniowe swoich pacjentów, stałą kontrolę ich masy ciała oraz układanie indywidualnych planów żywieniowych.

Tytuł dietetyka zdobyła na Wydziale Nauk o Żywności  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Jednocześnie na tym samym wydziale ukończyła studia podyplomowe w zakresie Żywienie Człowieka- Promocja Zdrowia. Podczas studiów oprócz wiedzy ściśle dietetycznej zdobyła również umiejętości związane z technologią żywności, jej wytwarzaniem i przetwarzaniem.

Dietetyka należy do dynamicznie rozwijających się dziedzin nauki, dlatego nasz dietetyk nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc cyklicznie w różnego rodzaju szkoleniach z zakresu dietetyki i odżywiania.

Regularne uczestnictwo w  różnego typu kursach, szkoleniach i konferencjach sprawia, że wiedza przekazywana przez naszego dietetyka jest zawsze aktualna i zweryfikowana w praktyce.

„Priorytetem w mojej pracy jest ustalenie w pierwszej kolejności przyczyny problemów żywieniowych, gdyż tylko indywidualnie dobrana i zbilansowana dieta pozwoli na trwałe i skuteczne zmiany w organizmie”

Ukończone szkolenia i kursy

Oferta

ANALIZA SKŁADU CIAŁA

Dysponujemy profesjonalnym analizatorem składu ciała firmy Tanita (SC 330S), który bazując na metodzie bioimpedancji (BIA) w dokładny sposób zmierzy szereg parametrów związanych z Twoim stanem zdrowia.Można go stosować u osób obu płci, w przedziale wiekowym 5-99 lat, praktycznie niezależnie od stanu zdrowia- za wyjątkiem osób z rozrusznikiem serca i kobiet w ciąży

Na podstawie wyniku badania poznasz:

 • aktualną masę ciała
 • zawartość tkanki tłuszczowej
 • masę tkanki mięśniowej
 • zawartość beztłuszczowej masy ciała
 • całkowitą zawartość wody w organizmie
 • wskaźnik masy ciała (BMI)
 • wiek metaboliczny
 • masę kości
 • zawartość tłuszczu trzewnego (w obrębie brzucha)
 • wskaźnik podstawowej przemiany materii
 • oraz idealną masę ciała

 

Kontrolne pomiary składu i masy ciała stanowią najlepszy sposobów na monitorowanie efektów zastosowanej kuracji oraz wykonywanych ćwiczeń.

Przed przystąpieniem do analizy zpoznaj się z podstawowymi informacjami dotyczącymi badania:

 • badanie nie może być wykonane u osób z rozrusznikiem serca i u kobiet w ciąży
 • badanie wykonywane jest na gołe stopy
 • najlepiej na dzień przed badaniem unikać dużego wysiłku fizycznego
 • zaleca się aby 24h przed badaniem nie spożywać napojów na bazie kofeiny i alkoholu
 • w dniu poprzedzającym badanie należy wypić min. 1,5 l wody mineralnej
 • na 4 h przed badaniem nie należy  pić żadnych płynów
 • tuż przed wizytą nie należy kąpać się ani brać prysznica

DIETA W NADWADZE I OTYŁOŚCI

Chcesz schudnąć, ale każda Twoja dieta kończy się niepowodzeniem i szybko wracasz do wyjściowej masy ciała lub pojawia się efekt jo-jo? Z pomocą naszego dietetyka redukcja masy ciała stanie się łatwiejsza i co najważniejsze będzie w pełni bezpieczne dla Twojego zdrowia!

DIETA W NIEDOWADZE

Dzięki nam szybko nabierzesz dodatkowych kilogramów w postaci mięśni! Ułożymy dla Ciebie indywidualną dietę, której celem jest uzyskanie dodatniego bilansu energetycznego, prowadzącego do stopniowych i kontrolowanych przyrostów masy ciała.
Pomożemy Ci dobrać odpowiednie suplementy oraz podpowiemy, jak ćwiczyć, aby trening w końcu przynosił zamierzone efekty.

PROGRAM ŻYWIENIOWY W CHOROBACH DIETOZALEŻNYCH

Odpowiednio dobrana dieta w wybranych jednostkach chorobowych ogrywa szczególną rolę i często stanowi podstawę leczenia. Przygotujemy dla Ciebie dietę zgodną z potrzebami Twojego organizmu z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb żywieniowych, która pomoże Ci w zwalczaniu i łagodzeniu objawów związanych z Twoimi dolegliwościami.
Pomagamy osobom w różnych jednostkach chorobowych tj:

 • cukrzyca i insulinooporność,
 • nadciśnienie,
 • niedoczynność tarczycy,
 • dysfunkcje przewodu pokarmowego,
 • choroby układu krążenia,
 • choroby autoimmunizacyjne (min.: Hashimoto, Reumatoidalne Zapalenie Stawów)
 • alergie pokarmowe,
 • nietolerancje pokarmowe

DIETA DLA SPORTOWCÓW

Osoby uprawiające sport zawodowy czy rekreacyjnie wymagają szczególnego sposobu odżywiania, w zależności od czasu trwania treningu, jego intensywności oraz uprawianej dyscypliny sportu. Sportowcy często nie zdają sobie sprawy z tego, że ich zapotrzebowanie na składniki odżywcze jest większe niż u osób, które prowadzą siedzący tryb życia.
Właściwy dobór posiłków i odpowiednia modyfikacja diety pozwoli na optymalne wykorzystanie czasu poświęconego na aktywność fizyczną, wzrost kondycji. Prawidłowo odżywiony organizm pomaga w efektywnej regeneracji organizmu,przyczynia się do poprawy stanu zdrowia i samopoczucia.

ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

Prawidłowe nawyki żywieniowe, zdrowa i zbilansowana dieta to kluczowe elementy decydujące o kondycji i długości naszego życia. Stale powtarzane błędy żywieniowe mogą prowadzić do złego samopoczucia, braku energii, nadmiernej masy ciała, zaburzeń koncentracji i wielu innych problemów. Aktualne tempo życia sprawia, że ciężko jest wprowadzić i zmoblilizować się samemu do jakichkolwiek zmian, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty.

 • przekażemy Ci niezbędną wiedzę z zakresu prawidłowgo odżywiania, dzięki którym usprawnisz funkcjonowanie swojego organizmu i zachowasz doskonałą formę.
 • nauczysz się jak prawidłowo robić zakupy, dowiesz się które spośród szerokiej oferty asortymentu na rynku żywniościowym produkty spożywcze wybierać, a z których rezygnować.
 • dowiesz się jak najlepiej komponować posiłki, poznasz szybkie i łatwe sposoby przygotowywania posiłków, dzięki czemu wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych będzie sprawiało Ci dużo satysfakcji
 • otrzymasz informacje na temat prawidłowo zbilansowanej diety dla swojego dziecka i kształtowania jego właściwych nawyków żywieniowych, które będą decydowały o jego przyszłym zdrowiu.

Zadecyduj, który plan żywieniowy jest dla Ciebie odpowiedni i umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo.
Możesz również zgłosić chęć umówienia na konsultację w innym celu dietetycznym, którego nie ujmuje powyższa oferta.
Nie masz możliwości spotkać się ze mną? Zapraszam również do współpracy online.

PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ

1

Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań to zabierz je ze sobą, jeśli nie to postaraj się zrobić je przed pierwszą wizytą lub w razie konieczności wykonasz w trakcie trwania diety.
Lista badań potrzebnych do wykonania znajduje się tutaj.

2

Przygotuj dzienniczek żywieniowy. Przed wizytą postaraj się spisać skład zjedzonych posiłków oraz wypitych płynów, w ciągu ostatnich dni (najlepiej jeżeli będą to dwa dni powszednie oraz jeden dzień weekendowy). Takie informacje umożliwią naszemu dietetykowi przeprowadzenie analizy Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania oraz nawyków żywieniowych.

3

Przygotuj się do szczegółowego wywiadu żywieniowego, na którym dietetyk będzie pytał m.in. o wszystkie choroby , leki i suplementy diety które przyjmujemy, preferencje żywieniowe, stosowane diety, tryb życia, aktywność fizyczną.

WIZYTA W GABINECIE

1

Pierwsze spotkanie

Pierwsze wizyta trwa ok. 60 minut, na której przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad żywieniowy, omówiony zostanie stan Twojego zdrowia, trybu życia, aktywności fizycznej. Wyznaczony zostanie cel możliwy do osiągnięcia. Ponadto przeprowadzona zostanie profesjonalna analiza składu ciała i objaśniony zostanie wynik pomiaru. Na podstawie uzyskanego wyniku i przeprowadzonego wywiadu możliwe będzie ułożenie indywidualnego planu żywieniowego.

2

Odbiór diety

Na drugiej wizycie odbierasz przygotowany na podstawie zebranych informacji indywidualny plan żywieniowy wraz z suplementacją, na miesiąc. Wspólnie go omówimy i przekażemy Ci cenne wskazówki uzupełniające jak realizować dietę. Po wstępnym przeanalizowaniu jadłospisu, na życzenia klienta, możliwe będzie wprowadzenie zmian dotyczących produktów żywniośiowych, posiłków czy sposobu ich przygotowania. Odbiór diety możliwy jest również drogą mailową.

3

Miesięczna opieka i wizyty kontrolne

Od momentu rozpoczecia diety co tydzień umawiane są wizyty kontrolne, które pozwolą Ci rozwiać wątpliwości dotyczące nowej diety i sprawdzić efekty wprowadzonych zmian żywieniowych. Cotygodniowe pomiary składu i masy ciała stanowią najlepszy sposobów na monitorowanie efektów zastosowanej kuracji i pozwalają na wprowadzenie ewentualnych zmian w planie żywieniowym. Kontrolne spotkania z dietetykiem to również potężna dawka wspracia i motywacji do osiągnięcia założonego celu. Okres ten obejmuje również stałą opiekę i nadzór dietetyka, na którego zawsze możesz liczyć, w sytuacji gdyby pojawiły się jakieś niejasności lub w chwilach zwątpienia.

Współpraca trwa do czasu osiągniecia zamierzonego celu, jej długość jest zależna od Ciebie.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

SPERSONALIZOWANY CEL

Masz za sobą wiele nieudanych prób odchudzania, złe doświadczenia z dietami i wydaje Ci się, że próbowałaś już chyba wszystkiego – skorzystaj z porad naszego wykwalifikowanego dietetyka.
Pomożemy Ci szybko i efektywnie osiągnąć wymarzony cel. Do każdego podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy organizm jest inny, dlatego nie stosujemy jednego uniwersalnego jadłospisu, który byłby optymalny dla wszystkich. Przekonaj się sama!

NIE TYLKO UTRATA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW

Dieta najczęściej kojarzy się z odchudzaniem. Jednak wielu naszych klientów korzysta z usług dietetycznych, ponieważ chce przytyć, poprawić swoje wyniki lub po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe. Niezależnie od celu z jakim zgłaszasz się do nas- nasz dietetyk służą fachową pomocą.

WYGODNA OFERTA

Staramy się, aby Twoja przemiana odbywała się w przyjaznych i dogodnych dla Ciebie warunkach.
Masz możliwość korzystania również z pomocy dietetyka online a dietę możesz uzyskać przez internet. Tą drogą będziemy Cię także skutecznie motywować do dalszych działań, ponieważ systematyczność i konsekwencja to bardzo ważne elementy, które doprowadzą Cię do zmiany.
Jesteśmy elastyczny jeśli chodzi o godziny pracy. Nasz dietetyk przyjmuje od poniedziałku do soboty w dogodnych dla Ciebie godzinach. Zapraszamy!

Umów się na wizytę

Dietetyk

mgr inż. Karolina Jeziorska

ul. Słoneczna 4

66-300 Międzyrzecz

Tel: 607 034 964

lub wypełnij formularz

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Treść wiadomości

Instagram

X